European Laser 4.7 Youth Championship & Trophy 2015

Gdynia, Poland, 17-24 July 2015

Fleet assignments for Final Series

 
Class Flag Nat SailNo Fleet Name Division Age
BOYS AUS 206732 Gold King Sam U16 2000
BOYS BEL 206443 Gold Bouckaert Thomas U18 1998
BOYS BLR 207797 Gold Dziahel Maksim U18 1999
BOYS CRO 189016 Gold Verbanac Martin U18 1999
BOYS CRO 193084 Gold Stevanovic Sven U16 2000
BOYS CRO 207264 Gold Milevoj Antonio U18 1999
BOYS CRO 207265 Gold Kalac Leon U18 1999
BOYS ESP 198725 Gold Del Busto Gonzalez Alvaro U18 1999
BOYS ESP 200960 Gold Valido Franco ┴lvaro U16 2001
BOYS ESP 205702 Gold Marrero Arana Ivo U18 1998
BOYS GRE 180452 Gold Bougiouris Ioannis U18 1998
BOYS GRE 181567 Gold Kyrpoglou Pandelis U18 1999
BOYS GRE 191983 Gold Georgakis Ioannis U16 2000
BOYS GRE 196393 Gold Papadimitriou Dimitris U16 2000
BOYS HKG 171979 Gold Bezy Nicholas U18 1999
BOYS HUN 208740 Gold Tenke Aron U18 1999
BOYS ISR 193304 Gold Ben Natan Yoad U18 1999
BOYS ISR 203656 Gold Hadad Dor U18 1999
BOYS ISR 205211 Gold Lauber Yam U18 1999
BOYS ITA 191755 Gold Verri Matteo U16 2000
BOYS ITA 202260 Gold Gallinaro Guido U16 2000
BOYS ITA 203109 Gold Sacco Samuel U18 1998
BOYS ITA 204171 Gold Ribolzi Andrea U18 1998
BOYS ITA 206204 Gold Tezza Alberto U18 1999
BOYS ITA 207279 Gold Traini Giorgio U18 1999
BOYS ITA 207554 Gold Arkwright Lister Riccardo U16 2001
BOYS ITA 207623 Gold Zunardi Ugo U18 1999
BOYS ITA 207637 Gold Fornasari Alessandro U18 1999
BOYS ITA 208244 Gold Libri Edoardo U18 1998
BOYS ITA 208628 Gold Vitali Elia U18 1999
BOYS NED 199881 Gold Paardekooper Stijn U18 1999
BOYS NED 207502 Gold Meijntjes Scott U16 2000
BOYS NED 207503 Gold Haitsma Ryan U16 2000
BOYS POL 159432 Gold Kami˝ski Wojciech U18 1998
BOYS POL 184168 Gold Kosmalski Damian U18 1998
BOYS POL 186235 Gold Marciniak Marcel U18 1998
BOYS POL 207586 Gold Kowalski Szymon U18 1998
BOYS RUS 194903 Gold Krivobokov Semen U16 2000
BOYS RUS 208229 Gold Borovkov Peter U16 2000
BOYS RUS 208647 Gold Krutskikh Daniil U16 2000
BOYS SLO 185607 Gold Vrscaj Toni U18 1998
BOYS SLO 209109 Gold Koman Tas U18 1999
BOYS SUI 191136 Gold Peverelli Gregoire U18 1999
BOYS SUI 191413 Gold Herbst Manuel U16 2000
BOYS SUI 194302 Gold Keller Matthew U18 1999
BOYS SUI 201816 Gold Rol Guillaume U18 1998
BOYS SWE 204034 Gold Bergstr÷m Lucas U16 2000
BOYS TUR 149399 Gold Mandalinci Onur U18 1998
BOYS TUR 189618 Gold Ozoruc Ata U18 1999
BOYS TUR 191721 Gold Hasan Bulut Niyazi U18 1998
BOYS TUR 191912 Gold Hekimoglu Barbaros U18 1998
BOYS TUR 201288 Gold Timur║ah Yilkan U16 2000
BOYS UKR 188822 Gold Provolotsky Dima U18 1999
BOYS UKR 201119 Gold Gavrish Artem U16 2000



Sailwave Scoring Software 2.16.7
www.sailwave.com