European Laser 4.7 Youth Championship & Trophy 2015

Gdynia, Poland, 17-24 July 2015

Fleet assignments for Final Series

 
Class Flag Nat SailNo Fleet Name Division Age
BOYS BEL 202334 Silver De Gendt Simon U16 2000
BOYS BEL 204278 Silver Orbie Pepijn U16 2000
BOYS BLR 207796 Silver Ivanov Vasili U18 1999
BOYS CRO 193080 Silver Rapic Matej U18 1998
BOYS CRO 203343 Silver VlahiniŠ Ivan U18 1998
BOYS CYP 185675 Silver Diamantis Adamantios U18 1998
BOYS CYP 194983 Silver Fanari Sotiris U16 2000
BOYS CYP 194985 Silver Pantela Panagiotis U18 1999
BOYS CYP 200024 Silver Kyriakides Andreas U18 1998
BOYS CZE 196991 Silver Sopousek Radek U18 1998
BOYS ESP 203902 Silver Eduardo Ortuno U16 2000
BOYS FRA 204214 Silver Panisset Silvere U18 1998
BOYS FRA 205250 Silver Garnier Mael U16 2000
BOYS GBR 206490 Silver Gill-Taylor Milo U16 2000
BOYS HKG 201677 Silver Bezy Christopher U16 2001
BOYS HUN 183955 Silver Nemeth Domonkos U16 2002
BOYS HUN 189095 Silver Olah Gergo U16 2000
BOYS HUN 192731 Silver Bihary Adam U16 2001
BOYS HUN 193758 Silver Argay Balazs U16 2001
BOYS HUN 197674 Silver Almasi Zsombor U18 1999
BOYS HUN 200974 Silver Eross Lorand U16 2000
BOYS HUN 203536 Silver Veisse Zoltan U18 1999
BOYS ISR 200689 Silver Asher Guy U16 2000
BOYS ISR 200693 Silver Palensia Eden U18 1999
BOYS ITA 196237 Silver Contemi Lugi U16 2000
BOYS ITA 202402 Silver Lorenzoni Luca U18 1998
BOYS ITA 207635 Silver Gilioli Jacopo U16 2000
BOYS NED 204567 Silver Bol Christopher U18 1999
BOYS NED 209196 Silver Lourens Jelle U18 1999
BOYS POL 182208 Silver Nowak Kacper U18 1998
BOYS POL 182534 Silver Malinowski Piotr U16 2001
BOYS POL 188234 Silver Klimaszewski Wojciech U16 2001
BOYS POL 191813 Silver Stremlau Jakub U18 1999
BOYS POL 191836 Silver Strupinski Micha│ U16 2000
BOYS POL 192682 Silver Blaszczyk Kacper U16 2000
BOYS POL 195310 Silver Niekowal Jakub U18 1998
BOYS POL 196964 Silver Pilarczyk Michal U18 1999
BOYS POL 197815 Silver Jedlinski Maciej U18 1998
BOYS POL 199074 Silver Kopec Jakub U16 2000
BOYS POL 205645 Silver Domaga│a Jakub U16 2000
BOYS POL 205651 Silver Bochenski Lukasz U18 1999
BOYS ROU 203007 Silver Zitti Andrei Radu U18 1999
BOYS RUS 199502 Silver Saygushinskiy Nikolay U18 1998
BOYS RUS 201834 Silver Siraev Artur U18 1998
BOYS RUS 204909 Silver Doroshenko Nikolay U18 1998
BOYS RUS 207577 Silver Mekhanikov Semen U16 2000
BOYS SLO 194366 Silver Peternelj Martin U16 2000
BOYS SUI 191225 Silver Kersting Lino U16 2000
BOYS SUI 197155 Silver Schopfer Joshua U18 1999
BOYS TUR 197817 Silver Tez Doga U18 1998
BOYS UKR 192681 Silver Ivanchenko Yevgenii U18 1998
BOYS UKR 198409 Silver Libenko Yaroslav U16 2000
BOYS UKR 203683 Silver Artemenko Denis U16 2001
BOYS UKR 206819 Silver Muzychko German U18 1999



Sailwave Scoring Software 2.16.7
www.sailwave.com