European Laser 4.7 Youth Championship & Trophy 2015

Gdynia, Poland, 17-24 July 2015

Competitor List - 162 sailors

 
Class Flag Nat SailNo Name Division Age
BOYS AUS 206732 King Sam U16 2000
BOYS BEL 172185 Peels Jeroen U18 1998
BOYS BEL 202334 De Gendt Simon U16 2000
BOYS BEL 204278 Orbie Pepijn U16 2000
BOYS BEL 206443 Bouckaert Thomas U18 1998
BOYS BEL 209194 Bouckaert Alexander U16 2000
BOYS BLR 207796 Ivanov Vasili U18 1999
BOYS BLR 207797 Dziahel Maksim U18 1999
BOYS CRO 189016 Verbanac Martin U18 1999
BOYS CRO 193080 Rapic Matej U18 1998
BOYS CRO 193084 Stevanovic Sven U16 2000
BOYS CRO 203343 VlahiniŠ Ivan U18 1998
BOYS CRO 207264 Milevoj Antonio U18 1999
BOYS CRO 207265 Kalac Leon U18 1999
BOYS CYP 185675 Diamantis Adamantios U18 1998
BOYS CYP 194779 Papazoglou Alexios U16 2001
BOYS CYP 194983 Fanari Sotiris U16 2000
BOYS CYP 194985 Pantela Panagiotis U18 1999
BOYS CYP 200024 Kyriakides Andreas U18 1998
BOYS CZE 192635 Prikryl Benjamin U16 2000
BOYS CZE 196991 Sopousek Radek U18 1998
BOYS ESP 188322 Pastor Jesus U18 1999
BOYS ESP 198725 Del Busto Gonzalez Alvaro U18 1999
BOYS ESP 200960 Valido Franco ┴lvaro U16 2001
BOYS ESP 203902 Eduardo Ortuno U16 2000
BOYS ESP 205702 Marrero Arana Ivo U18 1998
BOYS FRA 179239 Panisset Constant U16 2001
BOYS FRA 201776 Bourgeois Elies U16 2001
BOYS FRA 204214 Panisset Silvere U18 1998
BOYS FRA 205250 Garnier Mael U16 2000
BOYS GBR 184145 Laycock Matthew U16 2000
BOYS GBR 191316 Jones Christopher U16 2000
BOYS GBR 206490 Gill-Taylor Milo U16 2000
BOYS GRE 180452 Bougiouris Ioannis U18 1998
BOYS GRE 181567 Kyrpoglou Pandelis U18 1999
BOYS GRE 191983 Georgakis Ioannis U16 2000
BOYS GRE 196393 Papadimitriou Dimitris U16 2000
BOYS HKG 171979 Bezy Nicholas U18 1999
BOYS HKG 187089 Hood Malik U16 2000
BOYS HKG 189131 Tso Preston U18 1999
BOYS HKG 201677 Bezy Christopher U16 2001
BOYS HUN 183955 Nemeth Domonkos U16 2002
BOYS HUN 189095 Olah Gergo U16 2000
BOYS HUN 192731 Bihary Adam U16 2001
BOYS HUN 193257 Bence Aradi Nandor U16 2001
BOYS HUN 193758 Argay Balazs U16 2001
BOYS HUN 195735 Satori Bence U18 1998
BOYS HUN 197674 Almasi Zsombor U18 1999
BOYS HUN 200974 Eross Lorand U16 2000
BOYS HUN 203048 Szemes Bence U18 1998
BOYS HUN 203536 Veisse Zoltan U18 1999
BOYS HUN 208740 Tenke Aron U18 1999
BOYS ISR 193304 Ben Natan Yoad U18 1999
BOYS ISR 200689 Asher Guy U16 2000
BOYS ISR 200693 Palensia Eden U18 1999
BOYS ISR 203656 Hadad Dor U18 1999
BOYS ISR 205211 Lauber Yam U18 1999
BOYS ITA 191755 Verri Matteo U16 2000
BOYS ITA 196237 Contemi Lugi U16 2000
BOYS ITA 202260 Gallinaro Guido U16 2000
BOYS ITA 202402 Lorenzoni Luca U18 1998
BOYS ITA 203109 Sacco Samuel U18 1998
BOYS ITA 204171 Ribolzi Andrea U18 1998
BOYS ITA 206204 Tezza Alberto U18 1999
BOYS ITA 207279 Traini Giorgio U18 1999
BOYS ITA 207554 Arkwright Lister Riccardo U16 2001
BOYS ITA 207623 Zunardi Ugo U18 1999
BOYS ITA 207635 Gilioli Jacopo U16 2000
BOYS ITA 207637 Fornasari Alessandro U18 1999
BOYS ITA 208244 Libri Edoardo U18 1998
BOYS ITA 208628 Vitali Elia U18 1999
BOYS LAT 189271 Zvilna Eriks U16 2000
BOYS NED 183516 De Graaf Mees U16 2000
BOYS NED 199881 Paardekooper Stijn U18 1999
BOYS NED 204567 Bol Christopher U18 1999
BOYS NED 207502 Meijntjes Scott U16 2000
BOYS NED 207503 Haitsma Ryan U16 2000
BOYS NED 209196 Lourens Jelle U18 1999
BOYS NOR 186398 Bakke Tobias U16 2000
BOYS NOR 206358 Hjellestad Hella Andreas U18 1999
BOYS POL 147869 Sosnowski Damian U18 1999
BOYS POL 159432 Kami˝ski Wojciech U18 1998
BOYS POL 159482 Marciniak Jakub U16 2001
BOYS POL 160405 Wiszniowski Aleksander U16 2000
BOYS POL 166297 Jezierski Maksymilian U16 2001
BOYS POL 166749 Robakowski Maurycy U16 2001
BOYS POL 167671 Niewiarowski Mieszko U18 1999
BOYS POL 167931 Grocholewski Wiktor U16 2002
BOYS POL 171303 Wiche Mateusz U16 2000
BOYS POL 174566 Chodakowski Wojciech U16 2001
BOYS POL 177097 Chwalczewski Konrad U16 2000
BOYS POL 178292 Kowalczyk Bartosz U16 2000
BOYS POL 180714 Bia│as Krzysztof U16 2000
BOYS POL 180733 Jachymski Maciej U16 2001
BOYS POL 182208 Nowak Kacper U18 1998
BOYS POL 182211 Marsza│ek Piotr U16 2000
BOYS POL 182534 Malinowski Piotr U16 2001
BOYS POL 183368 Surowiec Borys U16 2000
BOYS POL 184168 Kosmalski Damian U18 1998
BOYS POL 185443 Siudy Rafal U18 1999
BOYS POL 186235 Marciniak Marcel U18 1998
BOYS POL 186279 Freund Bruno U16 2000
BOYS POL 186834 Szymczak Mateusz U16 2001
BOYS POL 186837 Smolarczyk Pawe│ U18 1999
BOYS POL 188234 Klimaszewski Wojciech U16 2001
BOYS POL 188824 Dreger Mikolaj U16 2000
BOYS POL 189349 Masztalerz Piotr U16 2001
BOYS POL 190829 Mazurek Sebastian U18 1999
BOYS POL 191813 Stremlau Jakub U18 1999
BOYS POL 191836 Strupinski Micha│ U16 2000
BOYS POL 192682 Blaszczyk Kacper U16 2000
BOYS POL 193512 Pikula Aleksander U18 1999
BOYS POL 194967 Oriol Lukasz U18 1999
BOYS POL 195310 Niekowal Jakub U18 1998
BOYS POL 196964 Pilarczyk Michal U18 1999
BOYS POL 197541 Adamiak Oskar U16 2000
BOYS POL 197815 Jedlinski Maciej U18 1998
BOYS POL 198209 Mi│kowski Cezary U16 2000
BOYS POL 198287 Dobrowolski Karol U18 1999
BOYS POL 199074 Kopec Jakub U16 2000
BOYS POL 201832 Ostrowski Piotr U16 2000
BOYS POL 205299 Stanislawski Kacper U16 2000
BOYS POL 205334 Szot Krzysztof U16 2000
BOYS POL 205645 Domaga│a Jakub U16 2000
BOYS POL 205651 Bochenski Lukasz U18 1999
BOYS POL 207586 Kowalski Szymon U18 1998
BOYS POL 210103 Wojtoniak Dominik U18 1999
BOYS ROU 203007 Zitti Andrei Radu U18 1999
BOYS RUS 194903 Krivobokov Semen U16 2000
BOYS RUS 199502 Saygushinskiy Nikolay U18 1998
BOYS RUS 201834 Siraev Artur U18 1998
BOYS RUS 203234 Danilov Anton U16 2000
BOYS RUS 204909 Doroshenko Nikolay U18 1998
BOYS RUS 207577 Mekhanikov Semen U16 2000
BOYS RUS 208229 Borovkov Peter U16 2000
BOYS RUS 208647 Krutskikh Daniil U16 2000
BOYS SLO 178951 Musa-Olivieri Maj U18 1999
BOYS SLO 185607 Vrscaj Toni U18 1998
BOYS SLO 194366 Peternelj Martin U16 2000
BOYS SLO 209109 Koman Tas U18 1999
BOYS SRB 203013 Banjac Nikola U16 2001
BOYS SUI 191136 Peverelli Gregoire U18 1999
BOYS SUI 191225 Kersting Lino U16 2000
BOYS SUI 191413 Herbst Manuel U16 2000
BOYS SUI 194302 Keller Matthew U18 1999
BOYS SUI 197155 Schopfer Joshua U18 1999
BOYS SUI 201816 Rol Guillaume U18 1998
BOYS SWE 204034 Bergstr÷m Lucas U16 2000
BOYS SWE 207535 Hagby Ludwig U16 2000
BOYS TUR 149399 Mandalinci Onur U18 1998
BOYS TUR 189618 Ozoruc Ata U18 1999
BOYS TUR 191721 Hasan Bulut Niyazi U18 1998
BOYS TUR 191912 Hekimoglu Barbaros U18 1998
BOYS TUR 197817 Tez Doga U18 1998
BOYS TUR 201288 Timur║ah Yilkan U16 2000
BOYS UKR 185743 Hromko Kyrylo U16 2000
BOYS UKR 188822 Provolotsky Dima U18 1999
BOYS UKR 192681 Ivanchenko Yevgenii U18 1998
BOYS UKR 198409 Libenko Yaroslav U16 2000
BOYS UKR 201119 Gavrish Artem U16 2000
BOYS UKR 203683 Artemenko Denis U16 2001
BOYS UKR 206819 Muzychko German U18 1999



Sailwave Scoring Software 2.16.7
www.sailwave.com